Düşme Önleyici Güvenlik Filesi

Düşme Önleyici Güvenlik Filesi
21 Nisan 2019 No Comments Diğer File Çeşitleri,Hizmetler guvenlik

Düşme Önleyici Güvenlik Filesi yüksekten düşmeleri önlemede en etkili ve en ucuz yöntem güvenlik filesi kullanmaktır. Güvenlik filesi kullanım alanı çok geniştir.

Merdiven, balkon, pencere, inşaat dış cephelerine, çocuk oyun parklarında, havuza düşmeleri önlemeler de, yapılarda atıl kalan boşluklar da, hatta hayvanların yüksekten düşmelerinde de önemlidir.

Düşme Önleyici Güvenlik Filesi %100 kendi üretimimizdir.

Merdiven Filesi, Balkon Filesi, Havuz Filesi, Pencere Filesi, İnşaat Filesi, Kedi Filesi, Çocuk Filesi Her çeşit file üretimi ve montajı yapıyoruz. İstanbul File üretimi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Bitirdiğimiz bir çok proje ile sektörde önde gelen güvenlik filesi firmaları arasında yerimizi aldık. 

Uygulama Alanları

Okullar, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Her Çeşit İnşaatlar, Oyun Alanları, Spor Olanları, Yüksek Binalar, Düşme Tehlikesi Olan Yerler, Merdiven Boşlukları, Asansör Boşlukları, Balkon ve Pencere Korumaları

Tüm Çeşitlerimiz İçin TIKLAYINIZ

Düşme Önleyici File
Düşme Önleyici File

Güvenlik Ağı ve Filesi Nedir?

Güvenlik Filesi, Genel olarak yüksekte çalışma esnasında  herhangi bir nedenle  çalışanın düşmesi sonucu  ölümlü  yada yaralanmalı iş kazalarını azaltmak amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca dış cepheden aşağıya, iş esnasında kullanılan malzemelerin düşmesini de tehlike oluşturduğundan kullanılması kaçınılmazdır.  Güvenlik Filesi, ayrıca balkon, pencere, merdiven, asansör boşlukları için de çokça kullanılmaktadır. Güvenlik Filesi, kullanılmasının temel nedeni  insan hayatını etkileyen yüksekten düşmeleri önlemek yada düşme sonucu oluşacak yaralanma ve ölümü ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Güvenlik Filesi yüksekten düşme gibi iş kazalarında kullanılan en ucuz ve en  etkili yöntemdir.

Güvenlik Filesi Ne İşe Yarar?

Güvenlik Filesi yüksekte  çalışmakta olan insanların emniyet ve güvenliğini maksimum seviyede korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca her hangi bir yerde (hastane, okul, alışveriş merkezi vb ) yerlerde yüksekten düşme ihtimalini oluşuyorsa ( merdiven, pencere, balkon, asansör boşluğu vb.) Güvenlik Filesi, kullanılmaktadır. Güvenlik Filesi Aynı zamanda kurulumu ve montajı kolay vede en ekonomik en etkili sistemdir.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.
Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne
geçilmesini sağlar.

Güvenlik Filesi Fiyatları

Güncel Fiyat almak için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. İddalıyız piyasaya göre uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Tags
About The Author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Ara