Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Ağı İmalatı

Merdiven Güvenlik Filesi Hastanelerde okullarda, apartmanlarda, eğitim kurumlarında, alışveriş merkezleri gibi yerlerde merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek düşmeleri, önleme amacıyla kullanılan güvenlik ağıdır. Özellikle okul gibi eğitim kurumlarında kreş ve ana okullarında  güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Merdiven güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir.

Düşmelere karşı koruma sağlarken öğrencilerin hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. Merdiven güvenlik ağlarımız düşmelere karşı tedbir amaçlı yüksek mukavemetli %100 naylon ve UV katkılı polyamid iplerden , merdiven ölçülerine uygun olarak itina ile üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Merdiven Boşlukları Güvenlik Filesi

Merdiven boşlukları ve merdiven korkulukları güvenlik filesi ile kapatılarak  insanların can güvenliğini sağlayan emniyet fileleridir.

Merdiven boşluklarında oluşabilecek herhangi bir kaza veya düşmeleri engellemesi için Merdiven Emniyet Fileleri yapılmaktadır .

Merdiven Boşluklarına yukarıdan aşağıya sarkıtılarak montaj edilen fileler insanların merdivenden boşluğa düşmesini engeller can kurtarır. Çatı katından zemine kadar, merdiven yanaklarından, 50cm aralıklarla halka başlı çelik dübeller takılarak,  Emniyet Filesi zemine sarkıtılıp file montajı yapılır. Halka başlı  dübeller içerisinden zemin kata kadar çelik tel ile sarılarak montajı yapılır.

Merdiven güvenlik ağlarımız düşmelere karşı tedbir amaçlı yüksek mukavemetli %100 naylon ve uv katkılı polyamid iplerden , merdiven ölçülerine uygun olarak itina ile üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE MONTAJ FIRSATLARI İÇİN BİZİ MUTLAKA ARAYIN..

 Ara