Havuz Koruma Filesi

Havuz Koruma Filesi
14 Nisan 2021 No Comments Diğer File Çeşitleri,Güvenlik Ağı,Güvenlik Filesi guvenlik

Havuz Koruma Filesi

Havuz Koruma Filesi, soğuk kış aylarında kullanılmayan havuzun oluşturabileceği herhangi bir kazayı önlemek amacıyla kullanılan bir tür güvenlik ağı çeşididir.

Yazın ise yüzme bilmeyen kişilerin veya küçük çocukların havuzun içine düşme riskini ortadan kaldırmak için havuz güvenlik ağları kullanmak iyi bir çözümdür.

Havuz Koruma Ağı havuz etrafında çocukların güvenli bir şekilde onaya bilmesi amacı ile  de yapılmaktadır.

İki çeşit havuz filesi yapılmaktadır.

Birinci model; havuzun üstü tamamen file ile kapatılmaktadır. Böylece havuzun üstüne biri düştüğünde suya batmayacak gerginlikte monte edilecektir.. Bu model genelde kışın tamamen havuzda kalır. Sonra havuza girmek için sökülecektir. Sökümü ve takımı çok kolaydır.

İkinci model; çit modeli olarak adlandırılan ve havuzun etrafına yapılan modeldir. Bundan dolayı biraz zahmetlide olsa etkili bir yöntemdir. Çünkü 1m yükseklikte ve belirli aralıklarla alüminyum direkler yapılır file bu direklere monte edilerek yapılmaktadır.

Havuz Güvenlik Ağı

Kış sezonlarında, anlık ebeveyn kontrolünün eksikliğinde veya havuzun kullanılmadığı zamanlarda özelikle küçük çocuklar, yaşlı ve engelli insanlar için büyük tehlike oluşturan durumları  havuz güvenlik ağı uygulamamız ile hem keyif hem de güvenle kullanabilirsiniz.

Havuzların çevresi için güvenlik amacıyla ürettiğimiz filelerdir. Bu sebeple havuz çevrelerinde yaşanabilecek tehlikelere karşı havuz çevrelerine uygun şekilde üretilip montaj edilir. Bu nedenle havuz çevre kapama fileleri uzama, sünme, esneme ve yırtılma yapmaz. Filelerimiz hava koşullarına karşı uzun süre dayanma gücüne sahiptir.  Yüzde yüz naylon ve polyamid uv katkılı iplerden üretimini yaptığımız filelerimiz yüksek mukavemetli olup, havuz çevre kapamalarında önemli bir tedbir olma özelliği taşır.

%100 kendi imalatımız ve yüksek kalite polyamid ipten üretilen havuz güvenliği fileleri ile hizmetinizdeyiz. Fiyat için TIKLAYINIZ

Havuz fileleri 4×4, 7×7, 10×10 göz aralıklı 3,4 ve 6 mm kalınlıkta güneş ışığına dayanıklı, su bazlı UV dayanımı yüksek poliyamid (Naylon ) ipten imal edilmektedir.

Bu nedenle uzman  ekibimiz tarafından yapılan keşif sonrası üretilen ağlarımız  profesyonel uygulayıcılarımız tarafından monte edilmektedir. Gerekli kullanım eğitimi montaj anında verilmektedir.

Çünkü ürünün takılması ve sökülmesi eğitim verdiğimiz kişi tarafından en fazla 10 dk. içimde gerçekleştirilebilir. Bu nedenler kullanımı son derece kolaydır.

 

Tags
About The Author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Ara