İletişim

İletişim

ATLAS FİLE İLETİŞİM

Atlas File iletişim kanallarından her türlü soru teklif ve fiyatlandırma için aşağıdaki bize ulaşabilirsiniz.

ADRES :Güllübağlar Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi Uygun Sokak No:3/1 Pendik/ İSTANBU

TELEFON : 0 533 650 0076

E-MAİL : info@guvenlikagivefilesi.com

 

Bize Mesaj Yazın

atlas file iletişim
atlas file iletişim

  ATLAS FİLE GÜVENLİK VE KORUMA AĞLARI

  Atlas File Güvenlik Ağları; File ve koruma ağ imalatı yapan firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin taleplerini yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat ve kısa sürede tedarik anlayışı ile karşılamaktayız. Deneyimli ve uzman kadromuz, yüksek standartlara sahip üretim tesislerimiz ile ihtiyacınız olan her çeşit file ve koruma ağlarını uygun fiyat garantisi ile ayağınıza getiriyoruz.

  Neden Atlas File

  Atlas File Güvenlik Ağları firması olarak Türkiye’ nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Gerek malzeme gerekse işçilik konusunda olabilecek en üst kalitede üretim ve montaj gerçekleştiriyoruz.

  Müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizim temel prensibimizdir. Yıllardır file ve ağ piyasasının en çok tercih edilen firmaların başlarında gelmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız bizi bu noktaya getirdi. Müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde yerine getiriyor ve ihtiyaçlarına uygun doğru çözümler üretiyoruz. Kalitemizden asla ödün vermiyor, kaliteyi olabilecek en uygun maliyetle müşterilerimize sunuyoruz.

  Atlas File Güvenlik Ağları Firması olarak oldukça donanımlı ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Üretimini yaptığımız tüm ürünler güçlü Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilmekte, ileri teknoloji ile üretilmekte ve konunun uzmanı mühendislerimiz tarafından denetlenerek test edilmektedir.

   Ara