Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik Filesi, soğuk kış aylarında kullanılmayan havuzun oluşturabileceği herhangi bir kazayı önlemek amacıyla kullanılan bir tür güvenlik ağı çeşididir.

Yazın ise yüzme bilmeyen kişilerin veya küçük çocukların havuzun içine düşme riskini ortadan kaldırmak için havuz güvenlik ağları kullanmak iyi bir çözümdür.

Havuz Koruma Ağı havuz etrafında çocukların güvenli bir şekilde onaya bilmesi amacı ile  de yapılmaktadır.

İki çeşit havuz filesi yapılmaktadır.

Birinci model; havuzun üstü tamamen file ile kapatılır. Havuzun üstüne biri düştüğünde suya batmayacak gerginlikte monte edilir. Bu model genelde kışın tamamen havuzda kalır. Havuza girmek için sökülür. Sökümü ve takımı çok kolaydır.

İkinci model; çit modeli olarak adlandırılan ve havuzun etrafına yapılan modeldir. Bir metre yükseklikte ve belirli aralıklarla alüminyum direkler yapılır file bu direklere monte edilir.

Havuz Koruma Filesi

Kış sezonlarında, anlık ebeveyn kontrolünün eksikliğinde veya havuzun kullanılmadığı zamanlarda özelikle küçük çocuklar, yaşlı ve engelli insanlar için büyük tehlike oluşturan durumları  havuz güvenlik ağı uygulamamız ile hem keyif hem de güvenle kullanabilirsiniz.

Havuzların çevresi için güvenlik amacıyla ürettiğimiz filelerdir. Havuz çevrelerinde yaşanabilecek tehlikelere karşı havuzların üst kısımlarına ve havuz çevrelerine uygun şekilde üretilip montaj-uygulaması yapılır. Havuz çevre kapama fileleri uzama,sünme,esneme ve yırtılma yapmaz, filelerimiz hava koşullarına karşı uzun süre dayanma gücüne sahiptir. %100 naylon ve polyamid uv katkılı iplerden üretimini yaptığımız filelerimiz yüksek mukavemetli olup, havuz çevre kapamalarında önemli bir tedbir olma özelliği taşır.

%100 kendi imalatımız ve yüksek kalite polyamid ipten üretilen havuz güvenliği fileleri ile hizmetinizdeyiz. Fiyat için TIKLAYINIZ

Havuz fileleri 4×4, 7×7, 10×10 göz aralıklı 3,4 ve 6 mm kalınlıkta güneş ışığına dayanıklı, su bazlı UV dayanımı yüksek poliyamid (Naylon ) ipten imal edilmektedir.

Uzman teknik ekibimiz tarafından yapılan keşif sonrası ölçülerinize göre üretilen havuz güvenlik ağı yine profesyonel uygulayıcılarımız tarafından monte edilir ve gerekli kullanım eğitimi montaj anında verilir.

Ürünün takılması ve sökülmesi eğitim verdiğimiz kişi tarafından en fazla 10 dk içimde gerçekleştirilebilir. Kullanımı son derece kolaydır.

 

 Ara